Uitslagen 2019

Datum Losplaats Onderdeel duiven deelnemers 1e pl. 2e pl. 3e pl. Uitslag
                 vereniging
07-04 Roosendaal Oefenen 50 5 Jaap Ruighaver  René Groeneveld  Ton Pieters  T141425t
                 
13-04 Duffel  Vitesse (totaal)  346  15  Joh. Jansen  Ton Pieters  Joh. Jansen  v151425t 
13-04 Duffel  Vitesse (eerste kl.)  223  10  Ton Pieters  Frans Bosma  Frans Bosma  v151425e 
                 
20-04  Lennik  Vitesse (totaal)  456  19  Joh. Jansen  Joh. Jansen  Piet Schot  v161425t 
20-04  Lennik  Vitesse (eerste kl.)  339  14  Jaap Ruighaver  Kick Berends  Frans Bosma  v161425e 
                 
27-04  Quievrain  Vitesse (totaal)  403  19  Piet Schot  Hein Handgraaf  Joh. Jansen  v171425t 
27-04  Quievrain  Vitesse (eerste kl.)  289  14  Ton Pieters  Ton Pieters  Ton Pieters  v171425e 
                 
04-05 Quievrain Vitesse (totaal) 353 17 Joh. Jansen Piet Schot Piet Schot v181425t
04-05 Quievrain Vitesse (eerste kl.) 253 13 Frans Bosma Ton Pieters Frans Bosma v181425e
                 
11-05  Peronne  Midfond (totaal)  390  20  Piet Schot  Piet Schot  Piet Schot  m191425t
11-05  Peronne  Midfond (eerste kl.)  278  15  Ton Pieters  Ton Pieters  Ton Pieters  m191425e 
                 
18-05  Morlincourt  Midfond (totaal)  356  16  Piet Schot  Joh. Jansen  Ton Pieters  m201425t
18-05  Morlincourt  Midfond (eerste kl.)  246  11  Ton Pieters  Ton Pieters  Frans Bosma  m201425e 
                 
 25-05 Lennik  Vitesse (totaal)  230  14  Joh. Jansen  Ton Pieters  Ton Pieters  v211425t 
25-05 Lennik Vitesse (eerste kl.) 152 10 Ton Pieters Ton Pieters Kick Berends v211425e
25-05 Fontenay Dagfond (totaal) 303 20 Jacco Ulehake Jan v. Bakel Hensen-de Nijs e211425t
25-05 Fontenay Dagfond (eerste kl.) 212 16 Jacco Ulehake Hensen-de Nijs Hans Vellinga e211425e
                 
01-06 Pt.St.Max Midfond (totaal) 260 17 Joh. Jansen Hennie Poelarends Gebr. Poelarends m221425t
01-06 Pt.St.Max Midfond (eerste kl) 177 12 Hennie Poelarends Jan van Bakel Jan van Bakel m221425e
                 
09-06  Duffel Vitesse (totaal)  213  15  Joh. Jansen  Joh. Jansen  Jaap Ruighaver  v231425t 
09-06 Duffel Vitesse (eerste kl) 124  10 Jaap Ruighaver Jaap Ruighaver Jaap Ruighaver v231425e
09-06 Fontenay Dagfond (totaal) 237  17 Gebr. Poelarends Jacco Ulehake Frans Bosma e231425t
09-06 Fontenay Dagfond (eerste kl.) 161 13 Jacco Ulehake Fred Vlugt Hensen-de Nijs e231425e
                 
14-06 St. Vincent Overnacht (SNW) 45  Comb. de Vries  Karel Sneekes  Ruud Vermaat  a241425t
15-06  Pontoise  Midfond (totaal)  186  12  Hans Vellinga  Gebr. Poelarends  Hensen-de Nijs  m241425t 
15-06 Pontoise Midfond (eerste kl) 130 8 Hans Vellinga Hensen-de Nijs Hans Vellinga m241425e
                 
22-06 Roosendaal Jong (totaal) 200 10 Piet Schot Jaap Ruighaver Hans Vellinga j251425t
22-06 Roosendaal Jong (eerste kl.) 103 6 Jaap Ruighaver Jaap Ruighaver Jan van Bakel j251425e
22-06 Roosendaal Vitesse (totaal) 224 16 Joh. Jansen Joh Jansen Hein Handgraaf v251425t
22-06 Roosendaal Vitesse (eerste kl.) 153 12 Jaap Ruighaver Jaap Ruighaver Jaap Ruighaver v251425e
22-06 Issoudun Dagfond (totaal) 189 14 Frans Bosma Frans Bosma Frans Bosma e251425t
22-06  Issoudun Dagfond (eerste kl.) 115 10 Kick Berends Hensen- de Nijs Kick Berends e251425e
22-06  Bordeaux  Overnacht (totaal)  34  Comb. de Vries  Kees de Jonge  Ruud Vermaat  a251425t 
                 
29-06 Lennik Midfond (totaal) 177 11 Hans Vellinga Piet Schot Jaap Ruighaver m261425t
29-06 Lennik Midfond (eerste kl.) 121 7 Hans Vellinga Hans Vellinga Hans Vellinga m261425e
                 
05-07 Agen Overnacht (totaal) 91 7 Hensen - de Nijs Hensen - de Nijs Ruud Vermaat a271425t
06-07  Roosendaal  Vitesse (totaal)  181  16  Joh. Jansen  Joh. Jansen  Piet Schot  v271425t 
06-07 Roosendaal Vitesse (eerste kl.) 130 11 Ton Pieters Ton Pieters Ton Pieters v271425e
06-07 Roosendaal Jong (totaal) 206 11 Piet Schot Piet Schot Hans Vellinga j271425t
06-07 Roosendaal Jong (eerste kl.) 110 7 Hein Handgraaf Hein Handgraaf Hein Handgraaf j271425e
07-07  Argenton  Dagfond (totaal)  105 Frans Bosma  Frans Bosma  Hein Handgraaf  e271425t 
07-07  Argenton   Dagfond (eerste kl.) 44  Fons Schelvis  Fons Schelvis  Fons Schelvis  e271425e 
                 
12-07  Dax   Overnacht (totaal)  27  Kick Berends  Ruud Vermaat  Kick Berends  a281425t 
13-07 Pt. St. Maxence Midfond (totaal) 110 11 Ton Pieters Piet Schot Hans Vellinga m281425t
13-07 Pt. St. Maxence Midfond (eerste kl.) 92 8 Ton Pieters Hans Vellinga Ton Pieters m281425e
13-07 Duffel Jong (totaal) 195 10 Piet Schot Hans Vellinga Piet Schot j281425t
13-07 Duffel Jong (eerste kl.) 109 7 Hein Handgraaf Kees de Jonge Jaap Ruighaver j281425e
13-07 Duffel Oud (totaal) 64 7 Rob Oene Kick Berends Fred Vlugt x281425t
                 
21-07  Blois  Dagfond (totaal)  80  10  Frans Bosma  Hein Handgraaf  Hein Handgraaf  e291425t 
21-07 Blois Dagfond (eerste kl.) 26 6 Kick Berends Fons Schelvis Fons Schelvis e291425e
21-07 Lennik Vitesse (totaal) 156 15 Fred Vlugt Hans Vellinga Hans Vellinga v291425t
21-07 Lennik Vitesse (eerste kl.) 128 12 Fred Vlugt Jaap Ruighaver Jaap Ruighaver v291425e
21-07 Lennik Jong (totaal) 166 10 Piet Schot Hans Vellinga Hans Vellinga j291425t
21-07 Lennik Jong (eerste kl.) 88 7 Hein Handgraaf Hein Handgraaf Hein Handgraaf j291425e
                 
29-07 Cahors Overnacht (totaal) 44  Comb. de Vries Ruud Vermaat Comb. de Vries a301425t
                 
02-08  Bergerac  Overnacht (totaal)  50   Hensen - de Nijs Comb. de Vries  Ruud Vermaat  a311425t
03-08 Vierzon Dagfond (totaal) 85 10 Gebr. Poelarends Frans Bosma Hein Handgraaf e311425t
03-08 Vierzon Dagfond (eerste kl.) 36 6 Fons Schelvis Ruud Vermaat Fons Schelvis e311425e
03-08 Quievrain Jong (totaal) 167 10 Ton Joosten Ton Joosten Hans Vellinga n311425t
03-08  Quievrain  Jong (eerste kl.)  87  Kees de Jonge  Fred Vlugt  Hein Handgraaf  n311425e 
                 
 10-08 Peronne  Jong (totaal)  84  Hans Vellinga  Hein Handgraaf  Hans Vellinga  f321425t 
10-08 Peronne Jong (eerste kl.) 30 3 Hein Handgraaf Hein Handgraaf Hein Handgraaf f321425e
11-08  Roosendaal  Natour (totaal)  291  14  Ton Joosten  Joh. Jansen  Ton Pieters  n321425t 
11-08  Roosendaal  Natour (eerste kl.)  145  Ton Joosten  Ton Joosten  Kick Berends  n321425e 
                 
16-08  Pt.St.Max  Jong (totaal)  36  Hans Vellinga  Hans Vellinga  Ton Joosten  f331425t 
16-08  Pt.St.Max  Jong (eerste kl.)  18  Jan van Bakel  Fred Vlugt  Fred Vlugt  f331425e 
                 
24-08 Duffel Natour (totaal) 334 13 Hans Vellinga Hans Vellinga Ton Joosten n341425t
24-08 Duffel Natour (eerste kl.) 154 8 Ton Joosten Jacco Ulehake Sander Reede n341425e
                 
31-08  Lennik  Natour (totaal)  175  12  Joh. Jansen  Hans Vellinga  Hans Vellinga  n351425t 
31-08  Lennik  Natour (eerste kl.)  87  Jan van Bakel  Jan van Bakel  Jan van Bakel  n351425e 
                 
07-09 Quievrain Natour (totaal) 122 9 Joh. Jansen Joh. Jansen Joh. Jansen n361425t
07-09 Quievrain Natour (eerste kl.) 82 7 Ton Pieters Ton Pieters Ton Pieters n361425e
                 
14-09  Arras  Natour (totaal)  114  Ton Pieters  Joh. Jansen  Joh. Jansen  n371425t 
14-09  Arras  Natour (eerste kl.)  76  Ton Pieters  Ton Pieters  Ton Pieters  n371425e 

 

Klik hier om naar de definitieve uitslagen van onder andere Kring 3 en de gehele afdeling te gaan.

Indeling Topklasse en eerste klasse

Topklasse Vitesse:

P. Schot, H. Handgraaf, R. Groeneveld, Joh. Jansen en H. Vellinga.

Topklasse Midfond:

P. Schot, Gebr. Poelarends, Joh, Jansen, H. Handgraaf en J. Ruighaver.

Topklasse Dagfond:

Gebr. Poelarends, F. Bosma, E. Zandbergen, H. Handgraaf en J. van Bakel.

Topklasse Jonge duiven:

P. Schot, T. Joosten, Gebr. Poelarends, R. Groeneveld, Joh. Jansen en H. Vellinga

Topklasse Natour:

Gebr. Poelarends, Joh. Jansen, P. Schot, H. Vellinga en R. Groeneveld.

Alle overige leden die niet worden genoemd in de Topklasse spelen in de eerste klasse.

Er wordt een totaal uitslag met alle deelnemers gemaakt en er wordt een eerste klasse uitslag gemaakt. Dit is een uitslag van alleen de liefhebbers die zijn ingedeeld in de eerste klasse.

Week Datum Datum     Afstand Afstand voor: Kort/Midden/Ver
             
  Inmand Los categorie code    
14 Vr 05-04. Za 06-04. Opleer T14 Zevenbergschehoek 1/2 Roosendaal 3/4/5  
15 Vr 12-04. Za 13-04. Vitesse V15 120 k
16 Vr 19-04. Za 20-04. Vitesse V16 160 k
17 Vr 26-04. Za 27-04. Vitesse V17 200 k
18 Vr 03-05. Za 04-05. Vitesse V18 250 m
19 Vr 10-05. Za 11-05. Midfond M19 300 k
20 Do 16-05. Za 18-05. Midfond M20 340 k
21 Do 23-05. Za 25-05. Dagfond E21 Pithiviers k
21 Vr 24-05. Za 25-05. Vitesse V21 150 k
22 Do 30-05. Za 01-06. Midfond M22 360 m
23 Do 06-06. Za 08-06. Dagfond E23 Bourges Samen met Afd 7
23 Vr 07-06. Za 08-06. Vitesse V23 100 k
24 Ma 10-06. Di 11-06. Afr. T24 Zevenhuizen 1/2 Gorinchem 3/4/5  
24 Di 11-06. Vr 14-06. Marathon A24 St.Vincent Marathon
24 Do 13-06. Za 15-06. Midfond M24 400 m
24 Vr 14-06. Za 15-06. Jong J24 Roosendaal  
25 Ma 17-06. Vr 21-06. ZLU   Pau ZLU
25 Di 18-06. Vr 21-06. Sec.2 A25 ?? Marathon
25 Do 20-06. Za 22-06. Dagfond E25 Chat./Iss. Sector
25 Vr 21-06. Za 22-06. Vitesse V25 100 k
25 Vr 21-06. Za 22-06. Jong J25 100 k
26 Ma 24-06. Vr 28-06. ZLU   Agen ZLU
26 Do 27-06. Za 29-06. Midfond M26 340 k
26 Vr 28-06. Za 29-06. Jong J26 150 k
26 Vr 28-06. Za 29-06. telt niet X26 150 k
27 Di 02-07. Vr 05-07. Sec.2 A27 ?? Marathon
27 Do 04-07. Za 06-07. Dagfond E27 Argenton Sector
27 Vr 05-07. Za 06-07. Jong J27 150 k
27 Vr 05-07. Za 06-07. Vitesse V27 150 k
28 Ma 08-07. Vr 12-07. ZLU   St.Vincent ZLU
28 Di 09-07. Vr 12-07. Marathon A28 Dax Marathon
28 Do 11-07. Za 13-07. Midfond M28 360 m
28 Vr 12-07. Za 13-07. Jong J28 200 k
28 Vr 12-07. Za 13-07. telt niet X28 200 k
29 Ma 15-07. Vr 19-07. ZLU   Marseille ZLU
29 Di 16-07. Vr 19-07. Sec.2 A29 ?? Marathon
29 Do 18-07. Za 20-07. Dagfond E29 Arg./Chat. Sector
29 Vr 19-07. Za 20-07. Jong J29 250 m
29 Vr 19-07. Za 20-07. Vitesse V29 250 m
30 Ma 22-07. Vr 26-07. ZLU   Narbonne ZLU
30 Do 25-07. Za 27-07. Jong Midfond F30 300 k
30 Do 25-07. Za 27-07. Midfond M30 300 k
31 Ma 29-07. Di 30-07. Afr. T31 Zevenhuizen 1/2 Gorinchem 3/4/5  
31 Ma 29-07. Vr 02-08. ZLU   Perpignan ZLU
31 Di 30-07. Vr 02-08. Marathon A31 Bergerac Marathon
31 Do 01-08. Za 03-08. Dagfond E31 Benelux Bourges Internationaal
31 Vr 02-08. Za 03-08. Natour N31 100 k
32 Do 08-08. Za 10-08, Jong Midfond F32 300 k
32 Vr 09-08. Za 10-08. Natour N32 100 k
33 Do 15-08. Za 17-08. Jong Midfond F33 Melun Sector
33 Vr 16-08. Za 17-08. Natour N33 120 k
34 Vr 23-08. Za 24-08. Natour N34 160 k
35 Do 29-08. Za 31-08. Jong Midfond F35 Fontenay Sector
35 Vr 30-08. Za 31-08. Natour N35 200 k
36 Vr 06-09. Za 07-09. Natour N36 350 v
37 Do 12-09. Za 14-09. Jong Midfond F37 Pontoise Sector
37 Vr 13-09. Za 14-09. Natour N37 350 v

 

Subcategorieën