Uitslagen 2020

 

Klik op de vluchtcode (bijv v241425t) om de uitslag te openen.

Datum Losplaats Onderdeel duiven deelnemers 1e pl. 2e pl. 3e pl. Uitslag
                 vereniging
13-06 Quievrain Vitesse (totaal) 551 22 Kick  Berends  Hein Handgraaf  Ton Pieters  v241425t 
13-06  Quievrain  Vitesse (eerste kl.)  392  15  Kick Berends  Jan van Bakel  Kick Berends  v241425e 
                 
20-06  Peronne  Midfond (totaal)  431  21  Frans Bosma  Hein Handgraaf  Ton Pieters  m251425t
20-06  Peronne  Midfond (eerste kl.)  281  15  Frans Bosma  Ton Pieters  Frans Bosma  m251425e
                 
27-06  Pnt.St. Max  Midfond (totaal)  223  13  Jan van Bakel  Hein Handgraaf  Hans Vellinga  m261425t 
27-06  Pnt.St.Max  Midfond (eerste kl.)  169   Jan van Bakel Jan van Bakel  Frans Bosma  m261425e 
                 
05-07  Fontenay  Dagfond (1425+1428)  338  22  Henk Widurski  Hennie Poelarends  Henk Widurski  e271425all
05-07  Fontenay  Dagfond (totaal)  300  19  Henk Widurski  Hennie Poelarends  Henk Widurski  e271425t
05-07  Fontenay  Dagfond (eerste kl.)  195  13  Hennie Poelarends  Kick Berends  Hensen-de Nijs  e271425e
05-07  Quievrain  Vitesse (totaal)  191  12  Hans Vellinga  Jan van Bakel  Hans Vellinga  v271425t
05-07  Quievrain  Vitesse (eerste kl.)  118  Jan van Bakel  Jaap Ruighaver  Ton Joosten  v271425e
                 
11-07  Morlincourt  Midfond (totaal)   182 11  Kick Berends  Ton Pieters  Ton Pieters  m281425t
11-07 Morlincourt Midfond (eerste kl.) 130  Kick Berends Ton Pieters Ton Pieters m281425e
11-07 Roosendaal Jong (totaal) 297 13 Piet Schot Piet Schot Jaap Ruighaver j281425t
11-07 Roosendaal Jong (eerste kl.)  171 Jaap Ruighaver Jacco Ulehake  Jacco Ulehake  j281425e
                 
17-07  St. Vincent   Overnacht (NIC)  173  23  Gebr. Jacobs  Gebr. Jacobs  Wouter Meijling  a291425nic
17-07 St. Vincent  Overnacht (SNW totaal)  58  Wouter Meijling  Wouter Meijling  Kick Berends  a291425t
                 
18-07  Roosendaal  Vitesse (totaal)  212  13  Hans Vellinga  Jaap Ruighaver  Piet Schot  v291425t
18-07  Roosendaal  Vitesse (eerste kl.)  129  Jaap Ruighaver  Ton Joosten  Jan van Bakel  v291425e
18-07  Roosendaal  Jong (totaal)  341  14  Piet Schot  Hein Handgraaf  Jaap Ruighaver  j291425t 
18-07  Roosendaal  Jong (eerste kl.)  170  Jaap Ruighaver  Jacco Ulehake  Jacco Ulehake  j291425e
18-07  Blois  Dagfond (1425 + 1428)  218  19  Comb. Paap & Paap  Comb. Paap & Paap  Fons Schelvis  e291425all
18-07 Blois Dagfond (totaal) 193  17  Fons Schelvis  Gebr. Poelarends  Hein Handgraaf  e291425t
18-07 Blois Dagfond (eerste kl.) 96  11  Kick Berends  Hans Vellinga  Hensen - de Nijs  e291425e
                 
24-07 Bordeaux Overnacht (NIC) 247 26  Dirk Pals Hensen - de Nijs  Nick Kwant  a301425nic
24-07 Bordeaux Overnacht (SNW) 88  11  Hensen - de Nijs  Nick Kwant  Hensen - de Nijs  a301425t
25-07 Duffel Jong (totaal) 311  13  Hans Vellinga Piet Schot Piet Schot j301425t
25-07 Duffel Jong (eerste kl.) 145  Jacco Ulehake  Jacco Ulehake  Frans Bosma  j301425e
25-07 Pontoise Midfond (totaal) 175  12  Fred Vlugt Ton Pieters Ton Pieters m301425t
25-07  Pontoise  Midfond (eerste kl.)  122  Fred Vlugt  Ton Pieters  Ton Pieters  m301425e
                 
01-08  Lennik  Vitesse (totaal)  187  13  Hans Vellinga  Ton Pieters  Ton Pieters  v311425t
01-08 Lennik Vitesse (eerste kl.) 111  Jan van Bakel  Jaap Ruighaver  Hensen - de Nijs  v311425e
01-08 Lennik Jong (totaal) 291  13  Piet Schot  Piet Schot  Jacco Ulehake  j311425t
01-08 Lennik Jong (eerste kl.) 144  Jacco Ulehake  Frans Bosma  Jacco Ulehake  j311425e
01-08 Blois Dagfond (totaal) 176  19  Fons Schelvis  Frans Bosma  Hein Handgraaf  e311425t
01-08 Blois Dagfond (eerste kl.) 99  13  Fred Vlugt  Dirk Visser  Hensen - de Nijs  e311425e
                 
07-08  Bergerac  Overnacht (NIC)  118  16  Kees Niesten jr  Kees Niesten jr  Wouter Meijling  a321425nic
07-08  Bergerac  Overnacht (1425 totaal) 41  Wouter Meijling  Ruud Vermaat  Ruud Vermaat  a321425t
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 

 Indeling Topklasse en Eerste klasse

Er worden 2 uitslagen gemaakt te weten een totale uitslag, hierin staan ALLE liefhebbers die aan de vlucht hebben deelgenomen.

En er wordt een Eerste Klasse uitslag gemaakt. In deze uitslag staan alleen de liefhebbers die NIET zijn ingedeeld in de Topklasse.

De kampioen van de Eerste Klasse van ieder onderdeel promoveert naar de Topklasse en de minst presterende liefhebber uit de Topklasse degradeert naar de Eerste klasse.

 

Topklasse Vitesse: P. Schot, H. Handgraaf, H. Vellinga, T. Pieters en H. Widurski.

Topklasse Midfond: P. Schot, Gebr. Poelarends, J. Ruighaver, H. Vellinga, H. Handgraaf, H. Widurski.

Topklasse Dagfond: Gebr. Poelarends, F. Bosma, H. Handgraaf, J. van Bakel, F. Schelvis, H. Widurski

Topklasse Jong: P. Schot, T. Joosten, R. Groeneveld, F. Vlugt, H. Vellinga, H. Handgraaf, H. Widurski.

Topklasse Natour: J. Jansen, P. Schot, F. Vlugt, H. Vellinga, R. Groeneveld, F. Vlugt, T. Pieters, H. Widurski.